Apie mus

Sveiki,

Kviečiame praleisti laisvalaikį plaukiant baidarėmis, gražiąja Nemuno dukra – Verkne!

Mes įsikūrę Aukštadvario regioniniame parke, netoli Aukštadvario miestelio esančiame Zabarauskų kaime, ant Verknės upės kranto. Siūlome žygius dvivietėmis baidarėmis, poilsį stovyklavietėje ar kaimiškoje pirtelėje ant Verknės upės kanto.

Plaukimas baidarėmis – tai pramoga, kuri nereikalauja jokių išankstinių įgūdžių, bet suteikia daug malonumo plaukiant tiek šeimomis, tiek su gerų draugų kompanija.

Verknė laba graži ir įdomi upė. Gana stipri srovė, karts nuo karto pasitaikančios užvartos ar pastojantys kelią vietinės reikšmės tiltukai, neleidžia prarasti budrumo ir ramiai mėgautis nuostabia gamta. Kelionės šia upe patiks visiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį gamtoje. Plaukiant galėsite mėgautis Verknės išskirtiniu, mažai žmogaus paliestu, gamtos grožiu ir gyvūnijos įvairove. Norintiems ramesnio poilsio galime pasiūlyti pasiplaukiojimą vienu iš daugybės Aukštadvario regioniniame parke esančių ežerų.

Jums siūlome patogias, kokybiškas, patikimas polietilenines „Family - Sprinter'' baidares, kurias lengva valdyti, dėl sustiprinto dugno jos ypač atsparios povandeninėms kliūtims.

Po plaukimo galėsite pailsėti vienoje iš mūsų stovyklaviečių ar kaimiškoje pirtyje ant Verknės upės kranto. Mes siūlome dvi tvarkingas stovyklavietes, kurios įrengtos privačių sododybų - vienkiemių teritorijose, todėl galime užtikrinti kad stovyklavieteje bus tik jūsų draugų kompanija.

Jeigu niekada neplaukėte baidarėmis mes pasistengsime, kad Jūs ilgai nepamirštumėte šio malonumo ir norėtumėte plaukti vėl ir vėl...

Spausdinti El. paštas

Mes Facebook'e!

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 164 svečiai ir narių nėra

Kontaktai

Verknės g. 9,
Zabarauskų kaimas,
Aukštadvario seniūnija,
Trakų rajonas
GPS koordinatės:
54.556307
24.516909
+370 618 42603
info@baidaresverkne.lt
Arturas Gotovskis
LT77 7044 0600 0576 2452